TEMSİLCİ Başvuru Formu

NEDEN DEULCOM?

DEULCOM TEMSİLCİSİ olun, İş hacmİnİzİ genİşletİn

Akıllı Girişimci, hesaplanabilir riskler alır, hemen bütün parasını harcamaz, biraz sabrederek işi tam manasıyla öğrendikten sonra işini büyütmeye başlar. Önce kazanır, sonra harcar! Baybars Altuntaş olarak kişisel stratejim - ki girişimcilikte başarıya ulaşmamı sağlayan en önemli özelliğimdir - önce satarım, sonra harcarım! Akıllı Girişimci öncelikle şunu düşünmelidir: Eğer başaramaz isem, girdiğim risk benim hayatımı alt üst eder mi? Yıllarca kazandığım birikimler boşa gider mi?

Türkiye, dünyanın 16. büyük ekonomisi ve 75 milyon nüfusun büyük kısmı gençlerden oluşuyor. İşsizlik temel sorunlardan biri ve en önemlisi herkes kalifiye personel arayışı içinde.

İşte tam bu noktada sizin gibi girişimcilere ihtiyaç var. İngilizce bilen, kariyer eğitimleri almış, tüm bilgilerini hem ulusal hem de uluslararası anlamda belgelendirebilen insan kaynağını yetiştirmek sizin temel girişimcilik projeniz. Deulcom Institute açtığınızda prestijli bir girişim yapmanın yanı sıra, toplumsal anlamda gerçek bir sosyal girişim başarısına da imza atmaya adaysınız demektir. Eğitim sektörü, ticari anlamda sunduğu fırsatların yanı sıra sosyal anlamda da sizi ödüllendirecek fırsatlar sunmakta. Yeter ki değerlendirmesini bilin! Deulcom Institute iş modelinde temel strateji, girişimciyi mümkün olduğunca pazarlama ve satış işlemleriyle baş başa bırakmak. Geriye kalan tüm yönetim ve organizasyon, ürün yönetimi ve mali işler yönetimi gibi konularda girişimciyi çok rahatlatacak sistemler geliştirerek, girişimcinin motivasyonunu en üst düzeyde tutmak, ayrıca girişimcinin bireysel anlamda finanse edemeyeceği büyüklükteki yatırımları gerçekleştirerek, Deulcom International girişimcilerine çok önemli rekabet avantajları sağlamak.


Kİmler Deulcom açabİlİr?

Deulcom International ve Deulcom Institute açmak için aranılan ön şartlar çok net!

  • Yaş sınırlaması yok. Unutmayın ki Baybars Altuntaş Deulcom International’ı 21 yaşında üniversite öğrencisiyken kurmuştu.
  • Satış yeteneği süper olan,
  • İnsanlarla ilişkileri çok iyi olan, yöneticilikten ziyade takım çalışmasına yatkın
  • Prartik ve becerikli
  • Mutlaka ve mutlaka 12 ay bu işin başında duracak olanlar.
  • Nasılsa müdür bulurum, dışardan ben gerekirse destek veririm diyenler Baybars Altuntaş’ın aradığı ve beraber proje üretebileceği girişimciler değiller.
  • 7 / 24 / 365 rakamlarını çok sevmeniz gerekiyor. Kendi işinizin sahibi olun! Seyredeni değil !

Nasıl Deulcom TEMSİLCİSİ Olurum

DEULCOM TEMSİLCİ'si olmak için, yandaki TEMSİLCİ başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ekibimiz en yakın zamanda sizinle irtibata geçecektir.

TEMSİLCİ Başvuru Formu

Google+